Live Running Status of train DL16/97216 | Spot Your Train DL16/97216

Enter train number or name...
Select date

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
DOMBIVILI [DI] 11:03 RT
KOPR 11:07 RT
DIVA [DIVA] 11:12 RT
MBQ 11:16 RT
KLVA 11:22 RT
THANE [TNA] 11:26 RT
MLND 11:31 RT
NHU 11:34 RT
BND 11:37 RT
VK 11:43 RT
GC 11:47 RT
VVH 11:50 RT
KURLA JN [CLA] 11:53 RT
MTN 12:00 RT
DADAR [DR] 12:04 RT
PR 12:07 RT
CRD 12:10 RT
CHG 12:12 RT
BY 12:14 RT
SNRD 12:17 RT
BOMBAY MASJID [MSD] 12:20 RT
CSTM Dest Dest RT
Last Updated: