DL15 - 97215 Live Train Running Status | Spot Your Train DL15 - 97215

Enter train number or name...
Select date

Running Status of DL15 [97215] for 19 June 2018.

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
CSTM 10:22 RT
BOMBAY MASJID [MSD] 10:25 RT
SNRD 10:27 RT
BY 10:30 RT
CHG 10:32 RT
CRD 10:34 RT
PR 10:37 RT
DADAR [DR] 10:40 RT
MTN 10:43 RT
KURLA JN [CLA] 10:50 RT
VVH 10:53 RT
GC 10:56 RT
VK 11:00 RT
BND 11:06 RT
NHU 11:09 RT
MLND 11:12 RT
THANE [TNA] 11:16 RT
KLVA 11:20 RT
MBQ 11:26 RT
DIVA [DIVA] 11:30 RT
KOPR 11:35 RT
DOMBIVILI [DI] Dest Dest RT
Last Updated: