DL14 - 97214 Live Train Running Status | Spot Your Train DL14 - 97214

Enter train number or name...
Select date

Running Status of DL14 [97214] for 20 June 2018.

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
DOMBIVILI [DI] 10:40 RT
KOPR 10:44 RT
DIVA [DIVA] 10:49 RT
MBQ 10:53 RT
KLVA 10:59 RT
THANE [TNA] 11:03 RT
MLND 11:08 RT
NHU 11:11 RT
BND 11:14 RT
VK 11:20 RT
GC 11:24 RT
VVH 11:27 RT
KURLA JN [CLA] 11:30 RT
MTN 11:37 RT
DADAR [DR] 11:41 RT
PR 11:44 RT
CRD 11:47 RT
CHG 11:49 RT
BY 11:51 RT
SNRD 11:54 RT
BOMBAY MASJID [MSD] 11:57 RT
CSTM Dest Dest RT
Last Updated: