DL13 - 97213 Live Train Running Status | Spot Your Train DL13 - 97213

Enter train number or name...
Select date

Running Status of DL13 [97213] for 19 June 2018.

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
CSTM 09:33 RT
BOMBAY MASJID [MSD] 09:36 RT
SNRD 09:38 RT
BY 09:41 RT
CHG 09:43 RT
CRD 09:45 RT
PR 09:48 RT
DADAR [DR] 09:52 RT
MTN 09:55 RT
KURLA JN [CLA] 10:02 RT
VVH 10:05 RT
GC 10:08 RT
VK 10:12 RT
BND 10:18 RT
NHU 10:21 RT
MLND 10:24 RT
THANE [TNA] 10:30 RT
KLVA 10:34 RT
MBQ 10:40 RT
DIVA [DIVA] 10:44 RT
KOPR 10:49 RT
DOMBIVILI [DI] Dest Dest RT
Last Updated: