Live Running Status of train DL12/97210 | Spot Your Train DL12/97210

Enter train number or name...
Select date

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
DOMBIVILI [DI] 09:05 RT
KOPR 09:08 RT
DIVA [DIVA] 09:13 RT
MBQ 09:17 RT
KLVA 09:23 RT
THANE [TNA] 09:27 RT
MLND 09:32 RT
NHU 09:35 RT
BND 09:38 RT
VK 09:44 RT
GC 09:49 RT
VVH 09:53 RT
KURLA JN [CLA] 09:56 RT
MTN 10:03 RT
DADAR [DR] 10:07 RT
PR 10:10 RT
CRD 10:13 RT
CHG 10:15 RT
BY 10:17 RT
SNRD 10:20 RT
BOMBAY MASJID [MSD] 10:23 RT
CSTM Dest Dest RT
Last Updated: