Live Running Status of train DL1/97201 | Spot Your Train DL1/97201

Enter train number or name...
Select date

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
CSTM 06:20 RT
BOMBAY MASJID [MSD] 06:23 RT
SNRD 06:25 RT
BY 06:28 RT
CHG 06:30 RT
CRD 06:32 RT
PR 06:35 RT
DADAR [DR] 06:38 RT
MTN 06:41 RT
KURLA JN [CLA] 06:48 RT
VVH 06:51 RT
GC 06:54 RT
VK 06:58 RT
BND 07:04 RT
NHU 07:07 RT
MLND 07:10 RT
THANE [TNA] 07:15 RT
KLVA 07:19 RT
MBQ 07:25 RT
DIVA [DIVA] 07:29 RT
KOPR 07:34 RT
DOMBIVILI [DI] Dest Dest RT
Last Updated: