Live Running Status of train DK41/97155 | Spot Your Train DK41/97155

Enter train number or name...
Select date

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
DADAR [DR] 22:52 RT
MTN 22:56 RT
KURLA JN [CLA] 23:03 RT
VVH 23:06 RT
GC 23:09 RT
VK 23:13 RT
BND 23:19 RT
NHU 23:22 RT
MLND 23:25 RT
THANE [TNA] 23:29 RT
KLVA 23:33 RT
MBQ 23:39 RT
DIVA [DIVA] 23:43 RT
KOPR 23:48 RT
DOMBIVILI [DI] 23:52 RT
THK 23:55 RT
KALYAN JN [KYN] Dest Dest RT
Last Updated: