DK4/95706 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 23 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
KALYAN JN [KYN] 07:25 RT
THK 07:31 RT
DOMBIVILI [DI] 07:34 RT
KOPR 07:38 RT
DIVA [DIVA] 07:42 RT
MBQ 07:46 RT
KLVA 07:52 RT
THANE [TNA] 07:56 RT
BND 08:04 RT
GC 08:12 RT
KURLA JN [CLA] 08:16 RT
DADAR [DR] Dest Dest RT
Last Updated: