DK34/97138 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 19 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
KALYAN JN [KYN] 20:38 RT
THK 20:44 RT
DOMBIVILI [DI] 20:47 RT
KOPR 20:50 RT
DIVA [DIVA] 20:55 RT
MBQ 20:59 RT
KLVA 21:05 RT
THANE [TNA] 21:09 RT
MLND 21:14 RT
NHU 21:17 RT
BND 21:20 RT
VK 21:26 RT
GC 21:30 RT
VVH 21:33 RT
KURLA JN [CLA] 21:36 RT
MTN 21:43 RT
DADAR [DR] Dest Dest RT
Last Updated: