DK33/97137 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 20 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
DADAR [DR] 21:02 RT
MTN 21:06 RT
KURLA JN [CLA] 21:13 RT
VVH 21:16 RT
GC 21:19 RT
VK 21:23 RT
BND 21:29 RT
NHU 21:32 RT
MLND 21:35 RT
THANE [TNA] 21:40 RT
KLVA 21:45 RT
MBQ 21:51 RT
DIVA [DIVA] 21:55 RT
KOPR 22:00 RT
DOMBIVILI [DI] 22:04 RT
THK 22:08 RT
KALYAN JN [KYN] Dest Dest RT
Last Updated: