DK32/97134 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 21 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
KALYAN JN [KYN] 20:21 RT
THK 20:27 RT
DOMBIVILI [DI] 20:30 RT
KOPR 20:33 RT
DIVA [DIVA] 20:38 RT
MBQ 20:43 RT
KLVA 20:49 RT
THANE [TNA] 20:53 RT
MLND 20:58 RT
NHU 21:01 RT
BND 21:04 RT
VK 21:10 RT
GC 21:14 RT
VVH 21:17 RT
KURLA JN [CLA] 21:20 RT
MTN 21:27 RT
DADAR [DR] Dest Dest RT
Last Updated: