DK31/97135 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 17 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
DADAR [DR] 20:27 RT
MTN 20:30 RT
KURLA JN [CLA] 20:37 RT
VVH 20:40 RT
GC 20:43 RT
VK 20:47 RT
BND 20:53 RT
NHU 20:56 RT
MLND 20:59 RT
THANE [TNA] 21:04 RT
KLVA 21:08 RT
MBQ 21:14 RT
DIVA [DIVA] 21:18 RT
KOPR 21:23 RT
DOMBIVILI [DI] 21:27 RT
THK 21:31 RT
KALYAN JN [KYN] Dest Dest RT
Last Updated: