DK30/97132 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 22 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
KALYAN JN [KYN] 20:00 RT
THK 20:08 RT
DOMBIVILI [DI] 20:12 RT
KOPR 20:15 RT
DIVA [DIVA] 20:20 RT
MBQ 20:24 RT
KLVA 20:30 RT
THANE [TNA] 20:34 RT
MLND 20:38 RT
NHU 20:41 RT
BND 20:44 RT
VK 20:50 RT
GC 20:54 RT
VVH 20:57 RT
KURLA JN [CLA] 21:00 RT
MTN 21:07 RT
DADAR [DR] Dest Dest RT
Last Updated: