DK29/97123 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 20 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
DADAR [DR] 19:11 RT
MTN 19:15 RT
KURLA JN [CLA] 19:22 RT
VVH 19:25 RT
GC 19:28 RT
VK 19:32 RT
BND 19:38 RT
NHU 19:41 RT
MLND 19:44 RT
THANE [TNA] 19:50 RT
KLVA 19:55 RT
MBQ 20:01 RT
DIVA [DIVA] 20:05 RT
KOPR 20:10 RT
DOMBIVILI [DI] 20:14 RT
THK 20:18 RT
KALYAN JN [KYN] Dest Dest RT
Last Updated: