DK28/97126 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 20 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
KALYAN JN [KYN] 19:38 RT
THK 19:44 RT
DOMBIVILI [DI] 19:47 RT
KOPR 19:50 RT
DIVA [DIVA] 19:55 RT
MBQ 19:59 RT
KLVA 20:05 RT
THANE [TNA] 20:09 RT
MLND 20:13 RT
NHU 20:16 RT
BND 20:19 RT
VK 20:25 RT
GC 20:29 RT
VVH 20:32 RT
KURLA JN [CLA] 20:35 RT
MTN 20:42 RT
DADAR [DR] Dest Dest RT
Last Updated: