DK26/97120 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 17 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
KALYAN JN [KYN] 19:08 RT
THK 19:14 RT
DOMBIVILI [DI] 19:17 RT
KOPR 19:21 RT
DIVA [DIVA] 19:26 RT
MBQ 19:30 RT
KLVA 19:36 RT
THANE [TNA] 19:41 RT
MLND 19:47 RT
NHU 19:50 RT
BND 19:53 RT
VK 19:59 RT
GC 20:03 RT
VVH 20:06 RT
KURLA JN [CLA] 20:09 RT
MTN 20:16 RT
DADAR [DR] Dest Dest RT
Last Updated: