DK25/97121 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 19 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
DADAR [DR] 18:43 RT
MTN 18:47 RT
KURLA JN [CLA] 18:54 RT
VVH 18:57 RT
GC 19:00 RT
VK 19:04 RT
BND 19:10 RT
NHU 19:13 RT
MLND 19:16 RT
THANE [TNA] 19:21 RT
KLVA 19:26 RT
MBQ 19:32 RT
DIVA [DIVA] 19:36 RT
KOPR 19:41 RT
DOMBIVILI [DI] 19:44 RT
THK 19:48 RT
KALYAN JN [KYN] Dest Dest RT
Last Updated: