DELHI MORADABAD PASSENGER/54308 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 22 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
DELHI [DLI] 01:40 RT
DELHI SHAHDARA [DSA] 01:58 RT
VIVEKA VIHAR [VVB] 02:03 RT
SAHIBABAD [SBB] 02:10 RT
GHAZIABAD [GZB] 02:35 RT
DASNA [DS] 02:55 RT
PILKHUA [PKW] 03:10 RT
HAPUR [HPU] 03:55 RT
BABUGARH [BBO] 04:07 RT
QXR 04:17 RT
SIMBHOOLI [SMBL] 04:27 RT
GARHMUKTESAR [GMS] 04:40 RT
GARHMUKTESAR BR [GGB] 04:57 RT
KANKATHER [KHE] 05:08 RT
GAJRAULA JN [GJL] 05:25 RT
MHHR 05:39 RT
KAFURPUR [KFPR] 05:48 RT
AMROHA [AMRO] 06:05 RT
KAIALSA [KIV] 06:32 RT
CKLT 06:41 RT
HAKIMPUR [HKP] 06:49 RT
LODIPUR BISHNPR [LDP] 06:59 RT
MORADABAD [MB] Dest Dest RT
Last Updated: