DASF - JLR/52932 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 20 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
DASF 17:30 RT
LATHI [LAT] 17:46 RT
KHIJADIYA JN [KJV] 18:01 RT
CHITAL [CTL] 18:12 RT
LUNIDHAR [LDU] 18:33 RT
KUNKAVAV JN [KKV] 18:50 RT
KHAKHARIA [KKK] 19:01 RT
VADIYA DEVLI [VDV] 19:12 RT
VVD 19:22 RT
JETPUR [JTP] 19:35 RT
JLRF Dest Dest RT
Last Updated: