CK23/97131 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 17 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
KURLA JN [CLA] 19:57 RT
VVH 20:01 RT
GC 20:04 RT
VK 20:08 RT
BND 20:14 RT
NHU 20:17 RT
MLND 20:20 RT
THANE [TNA] 20:25 RT
KLVA 20:30 RT
MBQ 20:36 RT
DIVA [DIVA] 20:40 RT
KOPR 20:45 RT
DOMBIVILI [DI] 20:48 RT
THK 20:52 RT
KALYAN JN [KYN] Dest Dest RT
Last Updated: