BWN-HWH(CHORD) LOCAL - 36856 Live Train Running Status | Spot Your Train BWN-HWH(CHORD) LOCAL - 36856

Enter train number or name...
Select date

Running Status of BWN-HWH(CHORD) LOCAL [36856] for 18 June 2018.

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
BARDDHAMAN JN [BWN] 20:20 RT
GRP 20:26 RT
SKG 20:31 RT
PRAE 20:36 RT
CHC 20:39 RT
MSAE 20:42 RT
NBAE 20:45 RT
JRAE 20:50 RT
JPQ 20:53 RT
GRAE 20:58 RT
HIH 21:01 RT
SHBC 21:05 RT
DNHL 21:08 RT
BMAE 21:11 RT
PBZ 21:14 RT
CDAE 21:18 RT
MDSE 21:23 RT
KAMARKUNDU [KQU] 21:27 RT
BLAE 21:30 RT
MBE 21:32 RT
BRPA 21:36 RT
BPAE 21:40 RT
JOX 21:42 RT
GBRA 21:46 RT
DANKUNI [DKAE] 21:50 RT
BZL 21:54 RT
BELUR [BEQ] 22:00 RT
LLH 22:03 RT
HOWRAH JN [HWH] Dest Dest RT
Last Updated: