BWN-HWH(CHORD) LOCAL - 36846 Live Train Running Status | Spot Your Train BWN-HWH(CHORD) LOCAL - 36846

Enter train number or name...
Select date

Running Status of BWN-HWH(CHORD) LOCAL [36846] for 18 June 2018.

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
BARDDHAMAN JN [BWN] 16:40 RT
GRP 16:47 RT
SKG 16:52 RT
PRAE 16:57 RT
CHC 17:00 RT
MSAE 17:03 RT
NBAE 17:06 RT
JRAE 17:11 RT
JPQ 17:14 RT
GRAE 17:19 RT
HIH 17:22 RT
CRAE 17:25 RT
SHBC 17:28 RT
DNHL 17:31 RT
BMAE 17:34 RT
PBZ 17:37 RT
CDAE 17:41 RT
MDSE 17:46 RT
KAMARKUNDU [KQU] 17:50 RT
BLAE 17:53 RT
MBE 17:55 RT
BRPA 17:59 RT
BPAE 18:03 RT
JOX 18:05 RT
GBRA 18:09 RT
DANKUNI [DKAE] 18:13 RT
BZL 18:17 RT
BELUR [BEQ] 18:23 RT
LLH 18:26 RT
HOWRAH JN [HWH] Dest Dest RT
Last Updated: