BRK-MLN PASSENGER/52241 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 18 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
BAHRAICH [BRK] 06:15 RT
RISIA [RS] 06:34 RT
MT 07:00 RT
NANPARA JN [NNP] 07:40 RT
RBJ 07:52 RT
MIHINPURWA [MIN] 08:10 RT
KARH 08:32 RT
MUH 08:47 RT
NSA 08:58 RT
BICHIA [BIC] 09:16 RT
MJPB 09:45 RT
KYBR 10:02 RT
TIKUNIA [TQN] 10:10 RT
BELRAYAN [BXM] 10:22 RT
DDW 11:27 RT
PALIA KALAN [PLK] 11:58 RT
BHIRA KHERI [BIK] 12:44 RT
MAILANI [MLN] Dest Dest RT
Last Updated: