Live Running Status of train BP-SDAH LOCAL/31234 | Spot Your Train BP-SDAH LOCAL/31234

Enter train number or name...
Select date

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
BARRACKPORE [BP] 15:45 RT
TITAGARH [TGH] 15:48 RT
KDH 15:51 RT
SODPUR [SEP] 15:55 RT
AGP 15:58 RT
BELGHARIA [BLH] 16:01 RT
DUM DUM [DDJ] 16:07 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 16:11 RT
SEALDAH [SDAH] Dest Dest RT
Last Updated: