30112 / BP - MJT LOCAL Live Train Running Status | Spot Your Train 30112 / BP - MJT LOCAL

Enter train number or name...
Select date

Running Status of BP - MJT LOCAL [30112] for 21 May 2018.

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
BARRACKPORE [BP] 17:20 RT
TITAGARH [TGH] 17:23 RT
KDH 17:26 RT
SODPUR [SEP] 17:30 RT
AGP 17:33 RT
BELGHARIA [BLH] 17:36 RT
DUM DUM [DDJ] 17:43 RT
PTKR 17:47 RT
KOLKATA [KOAA] 17:52 RT
TALA 18:15 RT
BBR 18:19 RT
SOLA 18:22 RT
BZB 18:25 RT
BBDB 18:42 RT
EDG 18:48 RT
PPGT 18:54 RT
KIRP 18:59 RT
RMTR 19:02 RT
MJT Dest Dest RT
Last Updated: