BNJ - SDAH LOCAL/33820 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 16 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
BNJ 06:15 RT
BNAA 06:20 RT
CHANDPARA [CDP] 06:25 RT
TKNR 06:29 RT
GBG 06:34 RT
MSL 06:38 RT
SNHT 06:43 RT
HB 06:49 RT
ASKR 06:53 RT
GUMA [GUMA] 06:57 RT
BIRA 07:01 RT
DTK 07:05 RT
BMG 07:10 RT
BARASAT [BT] 07:19 RT
HHR 07:22 RT
MMG 07:25 RT
BBT 07:32 RT
DGNR 07:35 RT
DUM DUM CANT [DDC] 07:38 RT
DUM DUM [DDJ] 07:44 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 07:48 RT
SEALDAH [SDAH] Dest Dest RT
Last Updated: