BNJ - SDAH LOCAL/33816 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 16 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
BNJ 05:15 RT
BNAA 05:20 RT
CHANDPARA [CDP] 05:25 RT
TKNR 05:29 RT
GBG 05:34 RT
MSL 05:38 RT
SNHT 05:43 RT
HB 05:49 RT
ASKR 05:53 RT
GUMA [GUMA] 05:57 RT
BIRA 06:01 RT
DTK 06:05 RT
BMG 06:09 RT
BARASAT [BT] 06:20 RT
HHR 06:23 RT
MMG 06:26 RT
BBT 06:33 RT
DGNR 06:36 RT
DUM DUM CANT [DDC] 06:39 RT
DUM DUM [DDJ] 06:46 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 06:50 RT
SEALDAH [SDAH] Dest Dest RT
Last Updated: