BNJ-SDAH LOCAL/33814 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 16 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
BNJ 04:25 RT
CHANDPARA [CDP] 04:34 RT
TKNR 04:38 RT
GBG 04:43 RT
MSL 04:47 RT
SNHT 04:52 RT
HB 04:58 RT
ASKR 05:02 RT
GUMA [GUMA] 05:06 RT
BIRA 05:10 RT
DTK 05:14 RT
BMG 05:18 RT
BARASAT [BT] 05:30 RT
HHR 05:33 RT
MMG 05:36 RT
BBT 05:43 RT
DGNR 05:46 RT
DUM DUM CANT [DDC] 05:49 RT
DUM DUM [DDJ] 05:57 RT
BIDHAN NAGAR [BNXR] 06:01 RT
SEALDAH [SDAH] Dest Dest RT
Last Updated: