BNBA-MJT LOCAL/30016 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 23 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
BNBA 18:28 RT
DUM DUM CANT [DDC] 18:38 RT
DUM DUM [DDJ] 18:45 RT
PTKR 18:48 RT
KOLKATA [KOAA] 18:54 RT
TALA 18:57 RT
BBR 19:00 RT
SOLA 19:03 RT
BZB 19:06 RT
BBDB 19:16 RT
EDG 19:20 RT
PPGT 19:26 RT
KIRP 19:31 RT
RMTR 19:34 RT
MJT Dest Dest RT
Last Updated: