BLS-ROP-BPO PASSENGER/78013 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 23 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
BALASORE [BLS] 10:10 RT
TKPL 10:17 RT
HALDIPADA [HIP] 10:24 RT
RUPSA JN [ROP] 10:31 RT
THAKURTOTA [TKH] 10:41 RT
JUGPURA [JRG] 10:50 RT
JOGAL [JOL] 10:57 RT
BETNOTI [BTQ] 11:07 RT
KRISHNA CH PURA [KCV] 11:22 RT
BARIPADA [BPO] Dest Dest RT
Last Updated: