BJPL-PTK PASSENGER/52470 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 22 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
BAIJNATHPAPROLA [BJPL] 17:35 RT
MNHL 17:43 RT
PANCH RUKHI [PHRH] 17:55 RT
PTRJ 18:02 RT
PALAMPUR HMCHL [PLMX] 18:13 RT
SULAH HMCHL PDH [SLHP] 18:28 RT
PRAR 18:35 RT
CMMG 18:50 RT
NAGROTA [NGRT] 19:05 RT
SMLT 19:33 RT
KANGRA MANDIR [KGMR] 19:46 RT
KANGRA [KGRA] 19:54 RT
KPLR 20:06 RT
JAWLMUKHI ROAD [JMKR] 20:23 RT
GULER [GULR] 20:55 RT
NDBT 21:20 RT
NGRS 21:34 RT
HRDR 21:57 RT
JWLS 22:15 RT
TLRA 22:53 RT
NUPR 23:14 RT
DLSR 23:34 RT
PATHANKOT [PTK] Dest Dest RT
Last Updated: