BPO-BLS DEMU PASENGER/78016 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 16 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
BARIPADA [BPO] 13:34 RT
KRISHNA CH PURA [KCV] 13:53 RT
BETNOTI [BTQ] 14:08 RT
JOGAL [JOL] 14:19 RT
JUGPURA [JRG] 14:26 RT
THAKURTOTA [TKH] 14:34 RT
RUPSA JN [ROP] 14:47 RT
HALDIPADA [HIP] 14:54 RT
TKPL 15:01 RT
BALASORE [BLS] Dest Dest RT
Last Updated: