BGY BBS EXPRESS/12891 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 21 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
BANGRIPOSI [BGY] 04:20 RT
BARIPADA [BPO] 05:10 RT
KRISHNA CH PURA [KCV] 05:30 RT
BETNOTI [BTQ] 05:45 RT
JOGAL [JOL] 05:56 RT
JUGPURA [JRG] 06:04 RT
THAKURTOTA [TKH] 06:13 RT
RUPSA JN [ROP] 06:26 RT
HALDIPADA [HIP] 06:34 RT
BALASORE [BLS] 06:47 RT
SORO [SORO] 07:10 RT
MARKONA [MKO] 07:27 RT
BHADRAK [BHC] 07:42 RT
JAJPUR K ROAD [JJKR] 08:12 RT
CUTTACK [CTC] 09:10 RT
BHUBANESWAR [BBS] Dest Dest RT
Last Updated: