78503 / BBS-BAM PASS Live Train Running Status | Spot Your Train 78503 / BBS-BAM PASS

Enter train number or name...
Select date

Running Status of BBS-BAM PASS [78503] for 20 May 2018.

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
BHUBANESWAR [BBS] 17:35 RT
LGTR 17:41 RT
RTN 17:47 RT
KHURDA ROAD JN [KUR] 17:55 RT
ARGL 18:02 RT
KPXR 18:09 RT
DLMH 18:15 RT
TAP 18:21 RT
GLBA 18:27 RT
NIRAKARPUR [NKP] 18:33 RT
BHUSANDPUR [BSDP] 18:40 RT
MKTP 18:46 RT
KALUPARA GHAT [KAPG] 18:52 RT
KUHURI [KUU] 18:59 RT
GANGADHARPUR [GNGD] 19:07 RT
SLZ 19:13 RT
BALUGAON [BALU] 19:23 RT
CHILKA [CLKA] 19:30 RT
KLJI 19:36 RT
KHALLIKOT [KIT] 19:42 RT
RAMBHA [RBA] 19:52 RT
HMA 20:02 RT
GANJAM [GAM] 20:08 RT
CAPC 20:16 RT
CHATRAPUR [CAP] 20:23 RT
NRSP 20:30 RT
JNP 20:36 RT
BRAHMAPUR [BAM] Dest Dest RT
Last Updated: