BBS BGY EXPRESS/12892 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 16 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
BHUBANESWAR [BBS] 17:10 RT
CUTTACK [CTC] 17:42 RT
JAJPUR K ROAD [JJKR] 18:36 RT
BHADRAK [BHC] 19:27 RT
MARKONA [MKO] 19:38 RT
SORO [SORO] 19:52 RT
BALASORE [BLS] 20:18 RT
HALDIPADA [HIP] 20:30 RT
RUPSA JN [ROP] 20:42 RT
THAKURTOTA [TKH] 20:52 RT
JUGPURA [JRG] 21:01 RT
JOGAL [JOL] 21:10 RT
BETNOTI [BTQ] 21:21 RT
KRISHNA CH PURA [KCV] 21:37 RT
BARIPADA [BPO] 21:58 RT
BANGRIPOSI [BGY] Dest Dest RT
Last Updated: