BAM-BBS PASS - 78504 Live Train Running Status | Spot Your Train BAM-BBS PASS - 78504

Enter train number or name...
Select date

Running Status of BAM-BBS PASS [78504] for 18 June 2018.

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
BRAHMAPUR [BAM] 05:45 RT
JNP 05:53 RT
NRSP 05:59 RT
CHATRAPUR [CAP] 06:06 RT
CAPC 06:11 RT
GANJAM [GAM] 06:18 RT
HMA 06:27 RT
RAMBHA [RBA] 06:37 RT
KHALLIKOT [KIT] 06:47 RT
KLJI 06:53 RT
CHILKA [CLKA] 06:58 RT
BALUGAON [BALU] 07:10 RT
SLZ 07:18 RT
GANGADHARPUR [GNGD] 07:25 RT
KUHURI [KUU] 07:34 RT
KALUPARA GHAT [KAPG] 07:42 RT
MKTP 07:47 RT
BHUSANDPUR [BSDP] 07:53 RT
NIRAKARPUR [NKP] 08:00 RT
GLBA 08:05 RT
TAP 08:10 RT
DLMH 08:15 RT
KPXR 08:21 RT
ARGL 08:28 RT
KHURDA ROAD JN [KUR] 09:00 RT
RTN 09:12 RT
LGTR 09:19 RT
BHUBANESWAR [BBS] Dest Dest RT
Last Updated: