AVD-AJJ EMU LOCAL/43841 Live Train Running Status

Enter train number or name...
Select date

Origin Start date: 22 July 2018

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
AVADI [AVD] 16:40 RT
HC 16:44 RT
PRES 16:46 RT
PRWS 16:50 RT
TI 16:53 RT
VEU 16:57 RT
SVR 17:01 RT
PTLR 17:04 RT
TIRUVALLUR [TRL] 17:10 RT
EGT 17:14 RT
KBT 17:18 RT
SPAM 17:22 RT
MAF 17:26 RT
TO 17:31 RT
MSU 17:37 RT
PLMG 17:41 RT
ARAKKONAM [AJJ] Dest Dest RT
Last Updated: