56013 / AJJ-VLR PASSR Live Train Running Status | Spot Your Train 56013 / AJJ-VLR PASSR

Enter train number or name...
Select date

Running Status of AJJ-VLR PASSR [56013] for 24 May 2018.

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
ARAKKONAM [AJJ] 13:05 RT
MLPM 13:11 RT
CTRE 13:17 RT
ANAVARDIKHANPET [AVN] 13:24 RT
MDVE 13:34 RT
SHOLINGHUR [SHU] 13:42 RT
TUG 13:50 RT
WALAJAH ROAD JN [WJR] 14:02 RT
MUKUNDARAYAPURM [MCN] 14:15 RT
THL 14:22 RT
SVUR 14:30 RT
KATPADI JN [KPD] 14:40 RT
VELLORE TOWN [VT] 15:20 RT
VELLORE CANT [VLR] Dest Dest RT
Last Updated: