56009 / AJJ-KPD PASSR Live Train Running Status | Spot Your Train 56009 / AJJ-KPD PASSR

Enter train number or name...
Select date

Running Status of AJJ-KPD PASSR [56009] for 24 May 2018.

SunMonTueWedThuFriSat
Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
StationSch DeptAct DeptDept Status
ARAKKONAM [AJJ] 07:10 RT
CTRE 07:20 RT
ANAVARDIKHANPET [AVN] 07:25 RT
MDVE 07:33 RT
SHOLINGHUR [SHU] 07:43 RT
TUG 07:50 RT
WALAJAH ROAD JN [WJR] 08:05 RT
MUKUNDARAYAPURM [MCN] 08:17 RT
THL 08:24 RT
SVUR 08:32 RT
KATPADI JN [KPD] 08:45 RT
VELLORE TOWN [VT] 08:55 RT
VELLORE CANT [VLR] Dest Dest RT
Last Updated: