BRC BLD EXP (22930) Live Train Status Enquiry Online

Enter train number or name...
Select date

Running Status of BRC BLD EXP [22930] for 23 January 2018.
BRC BLD EXP [22930] has Reached Destination (BHILAD [BLD]) (Delayed by 5 mins)   Refresh

BRC BLD EXP [22930] Running Status Information

StationSch DeptActual DeptDept Status
VADODARA JN [BRC] 07:00 07:00 Right Time
VISHVAMITRI [VS] 07:07 07:10 3 mins late
MIYAGAM KARJAN [MYG] 07:33 07:47 14 mins late
PALEJ [PLJ] 07:46 08:00 14 mins late
BHARUCH JN [BH] 08:09 08:26 17 mins late
ANKLESHWAR JN [AKV] 08:20 08:34 14 mins late
KOSAMBA JN [KSB] 08:34 08:46 12 mins late
KIM [KIM] 08:44 08:55 11 mins late
SURAT [ST] 09:12 09:27 15 mins late
NAVSARI [NVS] 09:38 10:00 22 mins late
BILIMORA JN [BIM] 09:57 10:18 21 mins late
VALSAD [BL] 10:25 10:34 9 mins late
VAPI [VAPI] 10:46 10:59 13 mins late
BHILAD [BLD] Arrived Dest Dest Right Time
Last Updated: 23 Jan 2018 11:21