FBD-KSJ-EXP (15039) Live Train Status Enquiry Online

Enter train number or name...
Select date

Running Status of FBD-KSJ-EXP [15039] for 21 January 2018.
FBD-KSJ-EXP [15039] has Reached Destination (KASGANJ [KSJ]) (Delayed by 10 mins)   Refresh

FBD-KSJ-EXP [15039] Running Status Information

StationSch DeptActual DeptDept Status
FARRUKHABAD [FBD] 06:50 06:50 Right Time
KAIMGANJ [KMJ] 07:26 07:54 28 mins late
RDN 07:46 08:10 24 mins late
DARYAOGONJ [DRO] 07:58 08:28 30 mins late
PTI 08:15 08:44 29 mins late
GANJ DUNDWARA [GWA] 08:27 08:52 25 mins late
SWRT 08:40 09:11 31 mins late
KASGANJ [KSJ] Arrived Dest Dest Right Time
Last Updated: 21 Jan 2018 9:52